Przejdź do treści

Kapituła NAWW 2023 – Piotr Grabowski

Przedstawiamy sylwetki członków Kapituły IV edycji Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego NAWW 2023. Tym razem reprezentant Organizatora, czyli SARP Poznań – Piotr Grabowski.

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, którą ukończył w 2010 roku, pracą dyplomową pod przewodnictwem arch. Macieja Miłobędzkiego. Piotr jest członek IARP i SARP o. Poznań. Od 2019 roku pełni rolę wiceprezesa SARP o. Poznań. Od 2020 prowadzi zajęcia projektowe na WAPP.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Poznaniu (Litoborski+Marciniak, ARPA Jerzy Gurawski, Ultra Architects, ADS) oraz w Warszawie (JSK Architekci), gdzie zajmował się projektami w Polsce, Włoszech, Kenii i na Bliskim Wschodzie.

Aktualnie wspólnie z Katarzyną Osipowicz-Grabowską współprowadzi pracownię Studio GAB w Poznaniu, skupiając się na projektowaniu przestrzeni do życia, kultury, pracy i rekreacji. Laureat nagród i wyróżnień w konkursach architektonicznych.

Prywatnie tata dwóch chłopców, fan wszystkiego, co ma kółka lub silnik, budowniczy Lego, archistalker, biegacz oraz nałogowy słuchacz muzyki.

https://www.studiogab.net/

Przypominamy, że zgłoszenia można składać do 31 lipca 2023 roku.

Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin Nagrody dostępne są na stronie internetowej www.naww.pl w zakładce “Zgłoś projekt”.

ORGANIZATORZY
Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Poznań, Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP

PARTNERZY NAGRODY
AGC Glass, Aliplast, Baumit, BP2, 

PATRONAT MEDIALNY
Architektura i Biznes, Architektura Murator, Głos Wielkopolski, Radio 357, WhiteMAD